Wisc-R Eğitimi

Wisc-r Eğitimi

WISC_R Eğitimi İstanbul’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.

WISC-R EĞİTİMİ ÜCRETİ: 500 TL + KDV

EĞİTİM MATERYALİ: 390 TL. +KDV (Materyal Görselleri İçin Tıklayınız)

EĞİTİM TARİHLERİ:

Pandemi Süreci Bitince Yeni Tarihler Belirlenecektir. Kayıtlar Öncelik sırasına göre alınacaktır.

EĞİTİM YERİ: Alemdağ Caddesi Akyol Apt. No: 80 D.5 Ümraniye / İstanbul

Yol Tarifi

EĞİTİMİN AMACI: WISC-R Eğitimi zeka testini uygulama, değerlendirme ve raporlama yeterliliği, yetkinliği ve ehliyeti kazandırmak.

EĞİTİMİN TANITIMI: WISC-R Eğitimi 2020 yılında Türkiye’de standardizasyonu, geçerlilik ve güvenilirliği yapılmış en önemli zeka testlerinden birisi olan WISC-R testi 6-16 yaş grubu bireylere uygulanır ve bu yaş grubundaki bireylerin zeka bölümünü yani IQ puanını ortaya çıkarır. Test; 6 sözel, 6 performans olmak üzere 12 alt testten oluşmaktadır. Test sonucunda bireyin sözel, performans ve genel olmak üzere üç zeka bölümü yani üç IQ puanı elde edilir.

EĞİTİM PROGRAMI: WISC-R Eğitimi süresi 2 gün/16 saattir. Eğitimler her ayın ilk iki pazarında gerçekleştirilecektir. Programda ilk önce alt testlerin tanıtımı, anlatılması, nasıl yapıldığı, nasıl raporlandığı bilgileri aktarılacak daha sonra raporlama örnekleri gösterilecektir. Katılımcıların yapacakları uygulamaların süpervizyonunun ardından belgeleri verilecektir.

EĞİTİM TARİHLERİ:  Eğitim Takvimi Bölümüne Bakınız

EĞİTİM SONUNDA VERİLECEK BELGE: Uygulayıcı Sertifikası – Klinik Psikoloji Enstitüsü onaylı

EĞİTİM ÜCRETİ: 500TL + KDV

EĞİTİM MATERYALİ: 390 TL. +KDV (Materyal Görselleri İçin Tıklayınız)

EĞİTİME NASIL KATILABİLİRSİNİZ: 0216 481 70 70’i veya 0555 600 60 26’i arayarak veya aşağıdaki Kayıt Ol butonuna basarak ön kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitimle ilgili tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki form üzerinden sorabilirsiniz.

 

    Telefon ile ulaşabilirsiniz.
    Sms ile ulaşabilirsiniz.
    E-Mail ile ulaşabilirsiniz.