Geri Bildirimler

Geri Bildirimler Kinik Psikoloji Enstitüsünden eğitim alan kişilerin aldıkları eğitimler hakkındaki görüş ve eleştirilerini paylaştıkları sayfamız.

Kişisel ve mesleki gelişimim açısından kendimi geliştirmek için başladığım eğitimlerinizi, çok faydalı buldum. Hem eğitimin sunuluşu hem ortamın rahatlığı, atmosferi çok olumlu. Aynı şekilde diğer eğitimlere katılmayı düşünüyorum.
Aygül Arsun
Psikolog
( Wısc-r, Objektif, Stanford Binet )
Eğitimlerin adım adım anlatılması ve bizlere de uygulama fırsatının burada tanınmasının oldukça öğretici olduğunu düşünüyorum.
Ancak farkettim ki bazı noktaların ( gerekli testlerde ) daha belirgin işaretlenmesi, açıklamaların içinde kaybolmasını önlemek adına farklı renkte bir kaç kalem verilmesi önerilebilir. Örnek uygulamaların da eğitim materyali içine eklenmesinin de oldukça iyi olduğunu belirtmek isterim. Bunları da eklediğiniz için teşekkür ederim 🙂
Meral Keten
Klinik Psikolog
Eğitimin ön kayıtından bitimine kadar olan ilgi ve alaka oldukça güzel. Eğitim süreci kesinlikle nitelikli ve yeterli. Aldığım eğitim için oldukça memnunum. Diğer her şey harika. İlgi, alaka, yardımlarınız için teşekkürler.
Ahmet Salih Ergen
Rehber Öğretmen
Elif Güneri Hoca’nın çok iyi anlatımı, olaya hakimiyeti, ondan dolayı çok memnunum. Bir defa gelirsem ki çok istiyorum oyun terapisi için yine gelirim ama Elif Hocam’a. Çok güzel bir enerjisi var. Herkese tavsiye ederim, çok araştırdım ve geldiğime değdi…
Çağla Saygın
Psikolojik Danışman
5 gün boyunca aldığım bu eğitim programını çok yararlı buldum. Elif Güneri hanımın anlatım şekli ve uygulamaları testleri anlamamda çok yardımcı oldu. Anlamadığımız yerlerin üzerinde çok duruldu ve oturtana kadar anlatıldı. Testlerden çok memnun kaldığım için Elif hanımın diğer eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum.
Selen Kadıoğlu
Psikolog
Kısa bir süre içerisin de etkin, yoğun ve öğretici bir uygulamaydı. Genel anlamıyla ben memnun kaldım. Özellikle eğitmenimize emeklerinden dolayı teşekkürler.
Burcu Arpacıoğlu
Klinik Psikolog
Mavi Martı Psikolojik Danışmanlık Merkezine bize deneyimli uygulayıcılarıyla verdiği eğitim için kadrosuna ve Mavi Martı Psikolojik danış. mer. teşekkür ediyorum.

Hamza Çıkrık
Psikolojik Danışman